O Radzie Rodziców
Kontakt

Spójrzmy na siebie w inny sposób. Poznajmy nasze możliwości.

 

Czytaj więcej...

 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej

im. Jana Pawła II

ul. Zawierciańska 30

32-310 Klucze

email: rrspklucze@gmail.com

 

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com

  Witamy

  na stronie Rady Rodziców

  działającej przy

  Szkole Podstawowej

  w Kluczach

  Drogi Rodzicu!

   

  Posyłając do szkoły swoje Dziecko, posyłasz tam

  swój największy, najcenniejszy skarb.

   

  Rada Rodziców jest po to, abyśmy my Rodzice, jako pierwsi i najważniejsi wychowawcy dziecka, mieli wpływ na funkcjonowanie szkoły, na to co się w niej dzieje, czyli na to, co dzieje się z naszym dzieckiem (skarbem), ponieważ szkoła to drugi dom naszego dziecka, w którym spędza połowę czasu każdego dnia roboczego.

  Co może robić Rada Rodziców?

  Co powinna robić Rada Rodziców?

  W skrócie - Rada Rodziców powinna reprezentować Twoje interesy, jako Rodzica, w szkole oraz pomagać w jej funkcjonowaniu. Najważniejszym interesem jest bezdyskusyjnie dbałość o wykształcenie i wychowanie dzieci. Chodzi tutaj przede wszystkim o różne ponadprogramowe działania, którymi my Rodzice możemy pomóc szkole, a które sprawią, że nasze dzieci będą lepiej radziły sobie w społeczeństwie jak dorosną, a których szkoła nie zrealizuje przy bierności rodziców.

  Może ktoś z Was wpadnie na ciekawy pomysł dla naszej szkoły lub od dawna ma jakiś pomysł, tylko nie przyszło mu do głowy, że można go zrealizować.

   

  Przyjdź!

   

  Zaangażuj się w realizację!

  Informacje o terminach zebrań są jawne i dostępne na stronie.

  Zawsze w Aktualnościach,

  na kilka dni przed.

   

  Praca w Radzie jest ciekawym zajęciem. Widać to na przykładzie tych z nas, którzy zrealizowali już parę przedsięwzięć, najpierw w przedszkolu, a teraz tutaj w naszej szkole.

   

  Spotkania Rady są jawne, przyjść może na nie każdy, szczególnie z pomysłami i propozycją pomocy w pracy. A jeżeli z różnych powodów nie możesz się zaangażować, to przynajmniej zainteresuj się jak działają wybrani przez CIEBIE przedstawiciele do Rady Rodziców, czyli tzw. "trójka klasowa".

  b1da3076093b404ea90f5996c18540df.jpg
  This site was designed with the
  .com
  website builder. Create your website today.
  Start Now